Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 19)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | серый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22038 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 34*22.3*6.6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е22052 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 28.5*28.5*4.9мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е15666 Вага каменю: 377Карат Розмір каменю: 70.8* 54 * 16мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 71*54мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 33*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21776 Розмір каменя: 26.7*6.5 mm Огранка: круг з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.7*6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 26*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14048 Размер камней: 16.5х28х12.7mm. Огранка: овал фасетная огранка Цвет: янтарно-желтый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родохрозит 33*18мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15139 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 33*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22129 36.4Ct Розмір каміння: 20.3X17Х15мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 2*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 28мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний камінь сердолік з Ефіопія без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолі...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 21*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |









































