Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 14)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Характеристика Артикул: Е21935 Вага: 44Ct Розмір каміння: 36Х26.5Х4.9mm Огранювання: жеода, немає Колір: ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, бежевий |
| Розмір каменя: | 36*26мм |
| Форма огранювання: | без огранки, жеода |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 39*24мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21986 Вага: 44.6 карат Розмір каменів: 30X26 X 5.7mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 ...
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Содаліт ( Намібія) купити в Україні: ціна, фото Камінь: Содаліт Вага: 44.5 Карати Розмір: 27*18.5*13.6мм Огранки: немає Походження: Намібія .....
| Камінь: | содаліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 27*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е18120 Вага: 43.9Ct Розмір: 27.4*14.4*5.8мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 27.4*14.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Артикул: е21644 Камінь: Псиломелан Вага: 43.7Ct Розмір: 36*14.6*8мм Обробка: Unheated (немає) Німеччина .....
| Камінь: | псиломелан |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 36*14.6мм |

Жеода зеленого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купити&n...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 32.5*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | блакитний, сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 21*21мм |
| Форма огранювання: | квадрат, кабошон |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрадор в ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родохрозит 38*18мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15142 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 38*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е17230 Размер камней: 8.1 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 14*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камін...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |









































