Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 15)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний місячний камінь (адуляр) 13.8*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, кам...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е130034 Размер камней: 14.8X 11Х5.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральна Бірюза (не пресована) 11.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень лимонный кварц купить в Украине. Купить натуральный лимонный кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень л...
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Код товару: Е15034 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е22003 Вага: 4.8Ct Розмір каменів: 14.2Х10.2Х4.8мм, 14Х10Х4.8мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANS...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Аризонська Бірюза (не пресована) 12.3*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтерн...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17089 Розмір каменів: 14.2Х10.1мм, 14.1Х10.1мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Оброб...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный янтарь (пара камней): цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14391 Размер камней: 12Х12Х5mm. Огранка: квадрат кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение:...
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 12*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14715 Розмір каменя: 10.1*10.1*6.2мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (небольшие внутренние замутнения) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е17278 Розмір каменю: 12*8мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Драгоценный камень Сфен купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сфен (титанит), не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сфен в Украи...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7*8.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень лимонный кварц купить в Украине. Купить натуральный лимонный кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень л...
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































