Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 24)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральный камень сфен (другое название титанит) - минерал зеленого цвета, с характерным золотистым оттенком. Сфен стал недавно использоваться в ювелирном деле. Это довольно редкий и ценный камень. Украшения с нату...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |
| Розмір каменя: | 10*7.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист з Болівії купити Україна Київ Код товару: Е21489 Розмір каменю: 11*8.9*5.75мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 10.6*9.2мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний піроп гранат без огранки 15.3*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21445 Розмір каменя: 15.3Х5.9Х4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому сві...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 15.3*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е21035 Вага: 3.2 карата Розмір каменів: 9X8Х5.6мм Огранювання: овал Колір: рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Аф...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Жовтий кунцит хамелеон з рутиловими включеннями купити в Україні Код товару: Е22168 Вага: 3.2 карата Розмір каменя: 9X7.37Х5.95мм Огранювання: овал Колір: жовтий при зміні освітлення з рожевими но...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, трилліон |

Код товару: Е22062 Розмір каменів: 10X10Х6.3мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Аквамарин кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин в Украине мож...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна блакитна Бірюза (не пресована) 11.7*9.9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Альмандін гранат без огранки 8*7.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21588 Розмір каменя: 8Х7.8Х4.9mm. Огранювання: немає Чистота: VS1(фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*7.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 13.8*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14224 Размер камней: 8.3 x 10.5x 4.60 MM Огранка: овал кабошон Цвет: зеленый Чистота: Transparent to translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7.5 ГРАНДИД...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10.5*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18096 Вага: 3.15Ct Розмір : 11.2X 9.15Х 4.3 mm. Огранка: овал кабошон Колір: как на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин пара 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |








































