Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 17)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Розкішний Бразильський Аметист з чіткими лініями росту кристалу Код товару: Е17170 Розмір каменю: 14*10*5.2мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14580 Розмір каміння: 22X4Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15205 Розмір каменю: 10 * 10 * 5мм Колір зелений Огранювання: немає Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED (необроблений) Походження: Мадагаскар Твердість: 7 Камінь повністю відповідає Технічним у...
| Камінь: | корнерупін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий кварц класса ААА+ купить в Украине. Характеристика Код товара: Е21404 Розмір: 12*9.2*6.9mm. Огранка: овал Колір: рожевий кварц Чистота: VVS Оброботка:...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15.6*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Аквамарин овал з Сертифікатом 11.2*9.5мм купить в Украине. Характеристика Код товару: Е15588 Розмір каменя: 11.2Х9.5Х6.89mm. Огранка: овал Колір: (AQUA ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний колекційний цитрин з аметриновыми нотками 13.3*9.5мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Цей сонячний камінь добутий в Бразилії і огранований в країні видобутку. ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 13.3*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин 4.25 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е17171 Розмір каменя: 12.6Х9.5Х5.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми октагон 11.2*9.1мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е152681 Розмір каменя: 11.24х9.11х5.71мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1269 Вес: 4.1Ct Размер : 7.9 X 8.0 X 5.4 – 8.0 X 8.6 X 5.6 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твер...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Код товару: Е21237 Огранка: троянда груша Вага: 4.1 карат Розмір: 14.6*8.5*2.3мм, 14.7*8*2.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 14.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | троянда, груша, чеканка |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Берил Геліодор без огранування купити в Україні Код товара: Е18125 Розмір каменя: 16.3x7.8х6мм Огранування: немає Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | берил, геліодор |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 16.3*7.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































