Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 21)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21985 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 30Ct ☑️Розмір: 28*20*6.8мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 28*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е15665 Вага каменю: 301Карат Розмір каменю: 77.4* 45 * 18мм Колір каменю: чорно-коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 77*45мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара натуральних флюоритів: ціна, фото Код товару: Е17038 Розмір каменя: 22х10.5мм Огранка: овал з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 22*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 44*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15567 Розмір каменів: 44Х19Х13mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 44*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21459 Вага: 30.1Ct Розмір: 35*24*5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 35*24мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара зелених турмалінів (верделітів) без огранки купити в Україні Код товару: Е17060 Розмір каменів: 11.2х3.8 х3.2мм; 10.6х4.4х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений апатит 9.4*9.0мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісман для скромних, невпевнених...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.4*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральна зелена Бірюза (не пресована) 10мм трикутник кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральну Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 8мм пара купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині ...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 11*9мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Топової якості натуральний Масайський Фанта гранат ( спессартин) характеристика: Код товару: Е21972 Вага: 3.69Ct Розмір каменів: 10*6.6*6.5мм Огранювання: немає Колір: оранжев. в тіні, мандариново-вогнян...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е21028 Розмір: 10.3х10.3х5.3mm. Огранка: трилліон Колір: блакитний Чистота: SІ (невеликі видимі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

характеристика: Код товару: Е15998 Розмір каменів: 9.2*8.5*6мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження каменів: Наміб...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9.2*8.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15206 Розмір каменю: 10 * 7 * 6мм Колір зелений Огранювання: немає Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED (необроблений) Походження: Мадагаскар Твердість: 7 Камінь повністю відповідає Технічн...
| Камінь: | корнерупін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































