Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 22)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Морганит камень: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14264 Размер камней: 12Х10.7Х6.5 mm. Огранка: нет Чистота: чистый (без видимых включений) Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаска...
| Камінь: | морганит |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 12*10.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Камінь зелений онікс октагон 12*8мм: ціна, фото, каталог Код товара: Е21490 Размер камней: 12*8.2*5.2мм Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Афр...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е2177 Розмір каменю: 10* 7.2* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS Похо...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інте...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 12.5*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14795 Розмір каменів: 15X 5мм Огранювання: багет Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 3.78Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рідкісний Натуральний зелений апатит котяче око 10.0*7.6мм купити в Україні. Апатит - камінь гармонії з собою та навколишнім світом. Апатит дарує впевненість, комунікабільність. Ідеальний талісма...
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

характеристика: Код товару: Е15997 Розмір каменів: 10.8*7.6*5.4мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10.8*7.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е22112 Вага: 3.6 карата Розмір каменів: 9.8X8Х6мм Огранювання: овал Колір: рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |









































