Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 16)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Код товара: Е160001 Размер камней: 14X10X6 mm. Огранка: OVAL кабошон Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение :Балтия Твердость: 2.5 .....
| Камінь: | янтарь |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40013 Размер камней: 8.0 X 10.0 X 5.1 - 8.1 X 10.1 X 5.9 mm. Огранка: овал чеканка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*9.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11*9.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік пара овал кабошон 10*8мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь серд...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40012 Размер камней: 8.0 X 10.0 X 4.9 - 8.1 X 10.1 X 5.9 mm. Огранка: овал чеканка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Код товара: Е12756 Вес: 4.63Ct Размер : 9.3 X 7.3 X 5.2 mm. Огранка: подушка с чеканкой Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Уругвай Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 12.2*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Балтійський бурштин пара овал 14*10мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15972 Розмір каменів: 14.2Х10.1мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Країна поход...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21441 Вага: 4.63 карат Розмір каменю: 12.1*10.1*5.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна плямиста Тібетська бірюза (не пресована) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити Тібетську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40014 Размер камней: 8.0 X 10.0 X 5.1 - 8.1 X 10.1 X 5.5 mm. Огранка: овал чеканка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Пара зелених оніксів 8*8мм на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21960 Размер камней: 8*8*4мм Огранка: кушон з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14.7*9.7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14.7*9.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е17275 Розмір каменів: 8X8Х5мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товару: Е21787 Розмір каменю: 12.7*7.9мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12.7*8мм |
| Форма огранювання: | бріолет |







































