Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 13)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 9*7мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товара: Е17099 Размер камней: 10.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14894 Розмір каменя: 11.1*11.1*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі внутрішні включення) Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 13*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий, блакитний |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Код: Е21370 ☑️Розмір: 9.1*7*5.2мм ☑️Огранка: овал ☑️Обробка: Unheated (відсутня) ☑️ Мадагаскар .....
| Камінь: | андезин |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21595 Розмір каменю: 11.8*7.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11.8*7.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) 14*10мм купити в Україні. Не знаєте де купити Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь сердолік фантазійна огранка 31*24мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь се...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е21796 Вага: 49.8Ct Розмір: 29*16мм Огранка: кабошон плаский (слайс) Походження: Індонезія Яшма малігано - це рідкісний вид яшми, який видобувається в Індонезії. Вона відома своїми унікальними...
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22171 Вага: 47Ct Розмір: 33.5*28.2*6.7мм Огранка: немає Unheated Походження: Мадагаскар .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 33.5*28мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22163 Вага: 45Ct Розмір: 26.5*26.5*8мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 26.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь лимонний кварц без огранки купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15193 Розмір каменя: 27.0 X 21 Х 14 mm. Огранка: без огранки Колір: жовтий ...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 39*12мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Код товару: Е21887 Вага: 44Ct Розмір: 30.8*30.8*6.5мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 30.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































