Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 153)

Код товара: Е1134 Размер камней: 6,1 X 6,1 X 3.8 mm 1.64Ct. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.7мм круг купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15617 Вага каменю: 298 Карат Розмір каменю: 60 * 38 * 22мм Колір ...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 60*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21297 Размер камней: 40Х27Х3.2mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*27мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бордовый |
| Розмір каменя: | 33*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15173 Вага каменю: 276.5 Карат Розмір каменю: 52 * 44 * 22мм Колір каменю: корич...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 55*44мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Крупний Аквамарин для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 30*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.55Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 27*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 27.19Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Камень агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень агат в Украине можно в интернет...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14014 Размер камней: 24 x 12 x 11 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17072 Розмір каміння: 17.6X13мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 17.6*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 24.6Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 24.5Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пару мексиканських агатів купити в Києві. Купити натуральний агат в Україні характеристика Код товару: Е15112 Розмір каменів: 24Х15Х4mm. Колір: різнокольоровий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 24*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень зеленый аметист (празеолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень зеленый аметист без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем!...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)

























