Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 149)

Код товара: Е134032 Вес: 3.91Ct Размер : 8.1 X 10.2 X 3.9 - 8.3 X 10.2 X 4.2 mm. Огранка: овал Цвет: фиолетовый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Брази...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Альмандін гранат без огранки 10.8*7.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21587 Розмір каменя: 10.8Х7.7Х4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1(фото зроблено при яскравому світлі)...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.8*7.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13067 Размер камней: 10.0х7.8х5.5 mm Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразиля Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*7.1мм октагон з Сертифікатом купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*7.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1069 Размер камней: 14 X 8.6 X 6.0 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14085 Размер камя: 9.2*11.2*5мм Цвет: золотисто-коричневый Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купить натуральный изумруд в Украине. Драгоценный камень изумруд овальной огранки. Купить изумруд в Киеве в магазине драгоценных камней Topgems. Код товара: Е130031 Размер камней: 3.8X 3мм Огранка: овал Чи...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Замбія |

Зелений агат форми октагон 11*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15268 Розмір каменя: 11.13х9.14х5.2мм Огранка: октагон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный сапфир 8мм с сертификатом купить в Украине Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Укра...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8.2мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1137 Размер камней: 9.8 X7.7 Х 5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.5*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Опал без огранки (сырье) купить в Украине Код товара: Е14312 Размер камней: 12 x 9 x 8 MМ. Огранка: без огранки Цвет: белый молочный с разноцветными включениями Чистота: VS-SI Обра...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 8.4мм (ашер) купити в Україні Код товару: Е17200 Розмір каменю: 8.4* 8.3* 6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VS1 Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, квадрат |



















.png)
























