Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 148)

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15469 Розмір каменю: 23*19*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 23*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити натуральний агат в Киеве Характеристика Код товару: Е21874 Розмір: 34Х31Х4.9mm. Огранка: кабошон Колір: сірий мультиколор Чистота: Opaque UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 34*31мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 33.76Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14013 Размер камней: 25 x 14 x 13 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист з Уругваю купити Україна Київ Код товару: Е18056 Розмір каменю: 16*7.95*5.7мм Колір фіолетовий поліхромний Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 16*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е14887 Розмір каменів: 28X 3.5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*3.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 9.7мм серце купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Драгоценный камень Зеленый Аметист (Празиолит) купить в Украине Код товара: Е14380 Вес: 3.96Ct Размер : 10.0 X 9.9 X 6.7 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEAT...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Хризоліт без огранування (кристал) 9*6мм Дорогоцінний камінь хризоліт (олівін, перидот) без обробки та огранування у вигляді кристалу купити в Україні. Купити натуральний хризоліт без огранки в Києві ...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) великого розміру купити в Україні: ціна, вартість, фото Артикул: Е14942 Розмір каміння: 14.5X 6Х4.4мм Огранювання: октагон Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14.5*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15384 Розмір каміння: 12.6X 7.55Х 4.68мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий&nbs...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 12.6*7.55мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 12.2*9.3мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*9.3мм |
| Форма огранювання: | груша |



















.png)
























