Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 150)

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.5*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин в Украине мож...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11.4*9.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13162 Размер камней: 11*9.2*6mm. Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рубін 10*6мм без огранки купити в Україні Необроблений Негрет рубін без огранки купити в Україні. Цей незвичайний камінь без слідів будь-якої обробки, в такому вигляді, в якому ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 17*4мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жовтий сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14779 Розмір каменя: 11*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е14564 Розмір каменів: 3.5-4.4мм Камінь №1 - 3.5мм - Ціна: 290грн Камінь №2 - 4.4мм - Ціна: 490грн Камінь ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.5мм, 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1100 Размер камней: 6 X6 Х3.6 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь неограненний перидот в...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний гранат октагон купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е14979 Розмір каменів: 12 * 5.8 * 4.5mm. Огранювання: октагон Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Розкішні натуральні Аметисти пара 9*7мм Код товару: Е21616 Розмір каменю: 9*7*5мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь аметист 3.57Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям прямокутної огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1143 Размер камней: 9.5 X7.7 Х 4.8 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Дорогоцінний камінь рубін 8.7*6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.4*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21391 Розмір каменю: 10.3* 7* 5.7мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазийная Чистота: VVS Походження: Бразилія .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.3*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |



















.png)

























