Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 152)

Натуральний імперіал топаз 8.2*7.5мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е21702 Розмір каменю: 8.2* 7.5* 5.6мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: фантазійна(є кілька непомітних оку паралельни...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.5мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Дорогоцінний камінь аметист 3.29Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям круглої огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.6*7.4мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний спесартін гранат багет купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15049 Розмір каменів: 11 * 6.2мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Купить натуральный зеленый агат в Украине Код товара: Е14256 Размер камней: 9х11х5.6mm. Огранка: овал Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ботсвана Твердость: 7 ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14777 Розмір каменя: 11.1*8.9*2.8mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS2-SI Обробка: UNH...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 11.1*8.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13177 Размер камней: 7*7*4.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральный камень хризолит (другое название перидот, оливин) - минерал зеленого цвета, с характерным золотистым оттенком. Хризолит широко используется в ювелирном деле. Украшения с натуральным перидотом пользуютс...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14052 Размер камней: 9х9х5mm. Огранка: сердце Цвет: красный Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Код товара: Е14094 Размер камней: 6Х8.0Х3.8 - 6.2х8.0х3.4 mm. Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 7.5 Гессонит гранат (гро...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.8*8.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 11.87*5.98мм з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | антік |

Дорогоцінний камінь рубін 8.6*6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристра...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8.6*6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.05Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому м...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11.5*8.мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14797 Розмір каменю: 10.2*8*5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.1*8.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 11*8мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























