Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 157)

Драгоценный камень гранат (пироп) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 9 * 7.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*7.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный зеленый турмалин (верделит) купить в Украине Код товара: Е14415 Размер камней:10.6 X 6Х4.5мм Огранка: багет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10.6*6мм |
| Форма огранювання: | багет |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11113 Размер камней: 7X5 Х4.0 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21313 Розмір каміння: 9.6X6.3мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 9.6*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1079 Вес:2.59Ct Размер:14 X14 mm. Обработка: необработан Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь рубін 8мм круг купити в Україні Натуральний рубін вагою 2.58 Карата діаметром 8мм купити в Києві. Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичени...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень гранат (родолит) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гра...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновый |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Драгоценный камень гранат (пироп) пара купить в Украине. Не знаете где купить пару натуральных камней гранатов, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14046 Размер камней: 10.1х7.9х5.2mm. Огранка: груша (капля) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*7.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13128 Размер камней: 11Х5Х5 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)

























