Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 151)

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14518 Размер камней:10X5Х4мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 9.4*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1099 Размер камней: 5.9 X5.9 Х3.3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9.5мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аква...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е40005 Размер камней: 5.1 X 7.2 X 3.1 - 5.0 X 7.1 X 3.2 mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Зелений сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15755 Розмір: 10*9*4mm. Огранування: без огранки Колір: зелений Чистота: VS1 Обробка: відсутня Походження: Африка Твердіст...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е14083 Размер камя: 8.4*11.3*5.1мм Цвет: голубой Огранка: груша (капля) Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*11мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.3Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15920 Размер камней: 12.8х9.1мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камне...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21300 Розмір каменю: 10.6*8.5*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат форми кабошон 10*9мм: ціна, фото, каталог Код товару: Е15952 Розмір каменя: 10.05х9.16х5.14мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Ботсвана Тверд...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1155 Размер камней: 9.5 X7.3 Х 5.6mm. Огранка: капля (груша) Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний зелений агат груша: ціна, фото, каталог Код товара: Е15921 Размер камней: 13х9.2мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1185 Размер камней: 13.7 X 13 X 4.8 mm. Огранка: груша (кабошон) Цвет: розов. Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е1088 пара аместистов кабошон Размер камней: 8X 6Х3мм Огранка: овал кабошон Цвет: фиолетовый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14543 Розмір каміння: 15X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)
























