Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 156)

Натуральний родоліт гранат огранки груша 11 * 7.6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15438 Розмір каменів: 11Х7.6Х4.4mm. Огранювання: груша Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 11*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е128005 Размер камней: 4.9 x 2.8 to 5.3 x 2.9 mm Огранка: триллион Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка:UNHEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Натуральний родолит гранат без огранки 12*5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е18027 Розмір каменів: 12Х5.3Х5.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS (фото зроблено при яскравому світлі) ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130063 Размер камней: 12Х5.7Х4.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.5*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14076 Размер камя: 6*8*3мм Цвент: как на фото Огранка: овал Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21229 Розмір: 11.3*4.6*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Розкішний Болівійський Аметист 10мм Код товару: Е18084 Розмір каменю: 9.97*5.42мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.7*6.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 9.5*5.3мм октагон купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Необроблений камінь хризоліт (перідот) кристал без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь хризоліт без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.1*7.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1160 Размер камней: 8.6 X6.6 Х 4.5 mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |

Дорогоцінний камінь рубін 6.9мм октагон купити в Україні Камінь на фото в демонстраційній оправі. Каблучка не для продажу Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насиче...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень гранат (пара) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7.9мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь гранат (пара) купити в Україні Пара гранатів Огранка октагон: ціна, фото Характеристика Код товара: Е21025 Размер камней: 5Х7Х3 - 4.9Х7Х3.25mm. Огранка: октагон Цв...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |



















.png)

























