Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 145)

Если Вы хотите купить натуральный рубин, очень тяжело найти достойный экземпляр. Купить драгоценный камень рубин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огранку камней дл...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 10.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товару: Е15463 Вага: 4.78Ct Розмір : 11.7X 11.5 X 7.2 mm. Огранування: трилліон Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бразилія .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.7мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Дорогоцінний камінь рубін 11*8.8мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті....
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 11*8.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14021 Размер камней: 10 x 9 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14088 Размер камя: 8.4*10.2*5.1мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13132 Размер камней: 15Х7Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13163 Размер камней: 11.4*10*5.4mm. Огранка: овал кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение: Ботсвана Твердость: 7 .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень сапфир кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир кабошон&...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 9.7мм круг з Сертифікатом купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21393 Розмір каменю: 14*10*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синій сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15092 Розмір: 10*8*4mm. Огранування: без огранки Колір: синій Чистота: SI Походження: Мозамбік Твердість: 9 За бажанням ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14089 Размер камя: 9*11*6мм Цвет: голубой Огранка: кабошон Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)
























