Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 8)

Натуральний помаранчевий сапфір груша 9*5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15065 Розмір каменя: 9*5мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS2 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140564 Розмір каміння: 10х7х4.2mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий, білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15765 Розмір каменя: 7.7* 6 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.2*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е130058 Размер камней: 8.2Х6.0Х3.9мм Огранка: груша Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений турмалін купити в Україні Код товара: Е15023 Размер камней: 7.3X5.4мм Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 &...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е15315 Розмір каменя: 6.8*4.8*3.3mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8.2*6.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених поліхромних сапфірів 5.2*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15824 Розмір каменя: 5.3*4мм; 5.2*4мм. Огранка: груша Колір: зелений Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний блакитний Montana Сапфір (США) Характеристика: Код товару: Е21995 Розмір каменя: 7*5*3.5mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Походження каменя: США (М...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | США |

Код товара: Е130062 Размер камней: 8.7Х5.8Х3.4мм Огранка: груша Чистота: I Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновидность берилла голубовато-зеленых оттенков называется ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Танзаніт преміум якості 7.4*5.5мм купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Надзвичайно красивий Австралійський жовто-зелений сапфір огранка серце (дуже грає на Сонці) Код товару: Е21341 Розмір каменів: 5.9*5.3*3.3мм Огранювання: серце Колір: як на фо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.8Ct і розміром 5.97*4.09мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь коричневий турмалін 7*5.7мм купити в Україні овал Артикул: Е18090 Розмір каміння: 7X 5.7Х3.3мм Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |








































