Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 4)

Натуральный камень лимонный кварц купить в Украине. Купить натуральный лимонный кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень л...
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15.6*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21237 Огранка: троянда груша Вага: 4.1 карат Розмір: 14.6*8.5*2.3мм, 14.7*8*2.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 14.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | троянда, груша, чеканка |

☑️Артикул: е22038 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 37Ct ☑️Розмір: 34*22.3*6.6мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21827 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 36*17*6.6мм Форма огранки: груша кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 36*17мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 38.5*18.3мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Камінь зелений онікс октагон 12*8мм: ціна, фото, каталог Код товара: Е21490 Размер камней: 12*8.2*5.2мм Огранка: октагон Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Афр...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Купить пару топазов в Украине. Топаз для сережек огранка груша. Цена указана за пару. Код товара: Е14252 Размер камней: 7.0 X 9.1 X 4.2 - 7.1 X 9.2 X 3.8 mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чисто...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15258 Розмір каміння: 10.6 X 7.4Х5.6мм Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15444 Розмір каменю: 26*17*10мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бол...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний геліотроп (кровавий камінь) пара купити Україна, Київ Код товару: Е22177 26.6Ct/пара Розмір каменя: 19.5*13.3*4.9mm Огранка: кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHE...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 19.5*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Рутиловий кварц груша колекційний екземпляр Характеристика Код товару: Е15810 Розмір каміння: 27.4Х17.8mm. Ограновування: груша Колір жовто/зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый, коричневий |
| Розмір каменя: | 27*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

☑️Артикул: е22039 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 23.2Ct ☑️Розмір: 34*17*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21801 Вага: 21Ct Розмір каменя: 26*9.7*7.6мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 26*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21579 Огранка: фантазійна Вага: 20 карат Розмір: 22.5*17.3*2.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 22.5*17мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |









































