Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 5)

✅Код товару: Е21788 ✅Розмір: 12.2х8.3х5.4мм ✅Колір: блакитний ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь малиновий турмалін (рубелліт) з унікальними хризантемовими включеннями купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21285 Розмір каміння: 9.9X7.4Х6.35мм Огранювання: груша Чистота: SI Обр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний, рожевий |
| Розмір каменя: | 10*7.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 12.1*8.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*8мм груша купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2.5 Карата огранки груша для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е1044 Вага:2.2 Cts Розмір:14.2 x 8.19 x 4.8MM Огранка: груша Колір: мультиколор Походження: Ефіопія .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь бурштиново-жовтий турмалін 9.3*7.2мм купити в Україні груша Артикул: Е15522 Розмір каміння: 9.3X 7.2Х5.6мм Огранювання: груша Чистота: VS-1 Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий, золотистий |
| Розмір каменя: | 9.3*7.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний родоліт гранат Малаві 8.3 * 7.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21252 Розмір каменів: 8.3Х7.5Х3.5mm. Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мал...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 8.3*7.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21239 Огранка: фантазійна Вага: 17.5 карат Розмір: 23.5*15*3.7мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товара: Е21205 Размер камней: 15.8х12.1х6.1мм, 15.7х12х6.2мм Огранка: груша кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 ...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21240 Огранка: фантазійна Вага: 15 карат Розмір: 25.3*11.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е18059 Розмір каменів: 20 X 16.5 X 5.8 mm. Огранювання: rose pear Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених оніксів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15979 Размер камней: 21х7мм Огранка: груша з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожде...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14340 Вес: 11.31Ct Размер : 15.0 X 18.7 X 7.5 mm. Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 ЗЕЛЕНЫЙ АМЕТИС...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 18.7*15мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14931 Розмір каменю: 19.7*13.3мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Т...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19.7*13.3мм |
| Форма огранювання: | груша |









































