Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 3)

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 37*28мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 16*10мм груша кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін великого розміру у формі краплі (груша). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті. Натуральний ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 16*10мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21250 Розмір каменю: 16*11.7*6.6мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара зелених агатів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15918 Размер камней: 12.7-12.8х9мм Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*11.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Хризопраз купити в Україні недорого. Захисні магічні властивості Хризопразу Оберіг: Хризопраз захищає від негативної енергії, зглазу, псування, заздрісників та ...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний рожевий кварц груша кабошон купить в Украине. Характеристика Код товара: Е22095 Розмір: 13*9*5.7mm. Огранка: груша кабошон Колір: рожевий кварц Чистота: VS2 О...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 12.7*9.2мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрас...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 12.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрадор в ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*21мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 14*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камін...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 13.8*10мм груша з чеканкою високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, кам...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень лимонный кварц купить в Украине. Купить натуральный лимонный кварц в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень л...
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 12*8мм |
| Форма огранювання: | груша |









































