Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 9)

Чистий натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.88Ct (0.88 Карата) і розміром 7*5.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Драгоценный черный опал купить в Украине. Код товара: Е14366 Вес: 0.88Ct Размер : 10.94 X 6.18 Х 3.0 mm. Огранка: груша кабошон Цвет: как на фото Чистота: OPAQUE Обработка: UNH...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*6мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Єдиний в своєму роді! Другого такого не існує! Характеристика: Код товару: Е21860 Камінь: сапфір Колір: поліхром...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.85Ct і розміром 6*4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Рідкісний соковитий яскраво-зелений Тсаворит гранат (Цаворит) в огрануванні груша Цаворіт гранат - Африканський смарагд. Цей камінь ніколи не буває ідеальним, але він володіє особливим неоновим світлом, подібним Параї...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.74Ct і розміром 6.2*4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.2*4.2мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний насичений зелений Смарагд груша вагою 0.73Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфоло...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.6*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Афганістан |

Код товару: Е21806 Розмір каміння: 7.1*5*3мм Огранування: груша Колір: зеленый Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Урал Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений Смарагд груша вагою 0.72Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь видобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія кам...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Синій сапфір Огранка груша 6.5*4.7мм Характеристика: Код товару: Е17118 Розмір каменя: 6.5*4.7*3.1мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.5*4.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара синіх поліхромних сапфірів 4.5*3.6мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21186 Розмір каменя: 4.5*3.6мм Огранка: груша Колір: синій Чистота: VS1 Походження ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Мадагаскар |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14973 Розмір каменю: 7.3мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.6*5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15990 Розмір каменя: 6.6*5мм. Огранка: груша Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.6*5мммм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*4.8мм груша з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15886 Розмір каменя: 6.0*4.8*2.78мм. Огранка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Хризоберил 6*4мм груша купити в Україні Код товара: Е15076 Размер камней: 6x 4мм Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар ...
| Камінь: | хризоберил |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |









































