Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 11)

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору з легким зеленуватим відтінком (грає на Сонце) Код товару: Е15011 Розмір каменів: 6*4мм Огранювання: груша К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синьо-блакитного кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15701 Розмір каменів: 5*4.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір Огранка груша 6.2*3.6мм Характеристика: Код товару: Е18051 Розмір каменя: 6.2*3.6*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.2*3.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 5.2*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15572 Розмір каменя: 5.2*4мм. Огранка: груша Колір...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара синіх поліхромних сапфірів 4.45*3.46мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22027 Розмір каменя: 4.45*3.45*1.7мм, 4.45*3.45*1.65мм Огранка: груша Колір: синій Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Мадагаскар |

Код товара: Е133018 Размер камней: 6X 4Х2.1мм Огранка: груша Чистота: SI Обработка: NATURAL HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Рідкісний поліхромний необроблений сапфір (фіолетово-коричнево-зелений) Характеристика: Код товару: Е15299 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-коричнево-зелений) Огранка: груша Роз...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рубін 4.8*3.7мм груша з Сертифікатом купити в Україні Код товару: Е22106 Розмір каменю: 4.8*3.69*2.7мм Колір: неоновий рожево-червоний (особливо при штучному освітленні) Огранюва...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.8*3.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний опал груша: ціна, купити в Україні Код товару: Е14974 Розмір каменю: 6.1мм Колір: мультиколор (райдужний) Огранювання: груша Обробка: UNHEATED Походження: Ефіопія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір Огранка груша 4.4*3.4мм Характеристика: Код товару: Е22047 Розмір каменя: 4.4*3.4*1.7мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*3.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22131 0.28Ct Розмір каменя: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15627 Розмір каменя: 5* 3.82 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 5.5*3мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22207 Вага: 0.27ct Розмір каменя: 5.5*3*1.7мм. Огранка: груша Колір: синій Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.5*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22081 Розмір каменів: 5Х3Х1.9mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний танзаніт груша купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15569 Розмір каменів: 4.2*2.5мм Огранування: груша Колір: синій Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2*2.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

✅Код товару: Е17052 ✅Розмір: 10*7мм ✅Колір: лавандово-блакитний (в залежності від світла) ✅ Походження: Бразилія .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |









































