Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 6)

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Синій сапфір Огранка груша 6.5*4.7мм Характеристика: Код товару: Е21364 Вага: 1.94 Карат Розмір каменя: 10.4*7*3.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-жовтий поліхромний (фото зроблені при різ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.4*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 1.91 Карата розміром 8.8*6.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.3*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара Лондон Блю Топазів 7*5мм огранка груша Код товару: Е15615 Розмір каменя: 7.01*5.08*3.32мм, 7.08*5.18*3.49мм Колір: блакитний Огранування: груша Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Дорогоцінний камінь рубін 9.1*6.7мм груша купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9*6.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика Код товару: Е15208 Розмір каменів: 7.1Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика Код товару: Е17146 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е14225 Размер камней: 9.5x 7.3x 3.90 MM Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7.5 ГРАНДИДЬЕРИТ - Редкий ценный минерал с ...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7.3*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика Код товару: Е15209 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е12714 Вес: 1.53Ct Размер : 10X 7 X 4.5 mm. Огранка: груша Цвет: GOLDEN Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 8.2*5.7мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17019 Розмір каменя: 8.17*5.67*3.75мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 10.8*5.2мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21218 Розмір каменя: 10.8*5.2*3.2мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 10.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15765 Розмір каменя: 7.7* 6 мм Огранка: груша Колір: як на...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 7.7*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 9.7*5.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15067 Розмір каменя: 9.7*5.8мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 9.7*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |









































