Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка груша
Дорогоцінне каміння огранювання груша: каталог, ціна, фото, купити (text_page 10)

Цейлонський блакитний сапфір 6.5*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15488 Розмір каменя: 6.5*4.5мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакит...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.5*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Чистий натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.62Ct (0.62 Карата) і розміром 7.2*5.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чист...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5.1мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е11932 Размер камней: 7 X4 Х 2,5 mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мозамбик Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |

Натуральний блакитний сапфір огранка груша: ціна, купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15300 Камінь: сапфір Колір: блакитний Огранка: груша Розмір: 6.3*4.5*2.7мм Країна: Мадагаск...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.3*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21395 Вага: 0.5 Карат Розмір: 6.3*4.5*2.5мм Огранювання: груша Колір: синьо-зелений Чистота: VS1 Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topgems...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.3*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.59Ct і розміром 7.6*5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологі...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.6*5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Рубелліт - Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.5*4.7мммм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15900 Розмір каменя: 5.5*4.7*2.5мм. Огранка: груша Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5*4.7мммм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Синьо-блакитний Цейлонський сапфір 5.8*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17044 Розмір каменя: 5.8*4.5*3мм. Огранка: груша Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21487 Вага: 0.55 Карат Розмір: 6.2*4*2.6мм Огранювання: груша Колір: синьо-зелений Чистота: VS Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topgems В...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелёный, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синього кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15683 Розмір каменів: 6.2*4мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е22110 Вага: 0.54 Карат Розмір: 6.1*4*2.46мм Огранювання: груша Колір: зелений Чистота: VS2/SI Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topge...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелёный |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний гранат Малаві 5*3мм пара : ціна, купити в Україні Код товару: Е22130 Вага: 0.53ct Розмір каменів: 5Х3Х2mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.05*4.57мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15342 Розмір каменя: 6.05*4.57*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21942 Вага: 0.52 Карат Розмір: 5.95*4.4*2.45мм Огранювання: груша Колір: Bi-color Чистота: VS1 Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Top...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, жовтий, чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Пара Смарагдів огранювання груша вагою 0.47Ct і розміром 5.1*3.5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія к...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |









































