Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 27)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 40*9.5мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Код товару: Е18119 Вага: 51.3Ct Розмір: 22.8*14.7*4.4мм, 22.7*14.6*4.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 22.8*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е21291 Вага каменю: 26.1Карат Розмір каменю: 30.2*14*8.6мм Колір каменю: чорно-коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 30*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15856 Розмір каменів: 40 * 34 * 36мм Огранювання: немає (кристал) Колір зелений Походження каменю: Монголія Камінь повністю відповідає Технічним умовам і гемологічним ста...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*34 |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товара: Е21686 Розмір: 30Х18.5Х6.5mm. Огранка: груша кабошон Колір: коричневий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topg...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 30*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21916 Розмір каменя: 14.3x13.5х13.2mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.3*13.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Код товара: Е21705 Размер камней: 23.4х16.6х7mm. Огранка: овал кабошон Цвет: сіро-блакитний димчастий з легким лавандовим відтінком Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика каменю: Код товару: Е18050 Вага каменю: 24.6Карат Розмір каменю: 27* 23 * 7мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21325 Розмір каміння: 15.6X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.6*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15275 Розмір каменя: 21*10*9mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21324 Розмір каміння: 16X12Х12мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22008 Ваша: 23Ct Камінь: натуральний ларимар Розмір: 25.3*15.8*6мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожевий кварц без огранки 40*30*25мм купити в Україні Код товару: Е15179 Розмір каменів: 40x 30 x 25мм. Огранювання: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бра...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 40*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































