Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 28)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 234Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 48*29мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21915 Розмір каменя: 21x15х10mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 32*19мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15973 Розмір каменів: 32Х19Х15mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 32*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17215 Вага: 23.6Ct Розмір каміння: 29*21*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 29*21мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 27*23мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15568 Розмір каменів: 27Х23Х20mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 16*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22039 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 23.2Ct ☑️Розмір: 34*17*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е14794 Розмір каменів: 17х17х12mm. Огранювання: квадрат Колір: янтарно-коричневий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 17*17мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний родохрозит 28*17мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е21820 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 28*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27.4*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний камінь сердолік Огранка кабошон 28*14.6мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 28*14.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21914 Розмір каменя: 14.5x12х13mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.5*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь сердолік Огранка кабошон 28*15мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь ...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17207 Вага: 22.1Ct Розмір каміння: 28.7*19.9*5.3мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Тверд...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28.8*20мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22127 21Ct Розмір каміння: 23.9X12Х11мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21326 Розмір каміння: 20X11.6Х10.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 20*11.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































