Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 25)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Код товара: Е14043 Размер камней: 7Х7Х4.8- 7х7х4.4mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний гранат антік кушон купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15705 Розмір каменів: 10.5* 6.8 * 4.3mm. Огранювання: антік кушон Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка:...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | антік, кушон, подушка |

Натуральний аметист з Болівії 10*8мм купити Україна Київ Код товару: Е21048 Вага: 3.05 Карат Розмір каменю: 10.1*8*5.4мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Код товару: Е18069 Розмір каменя: 10.7*7.7 *4мм. Огранка: овал кабошон Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.7*7.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь білий кварц купити в Україні. Купити натуральний білий кварц в Україні: ціна, фото, каталог каменів Не знаєте де купити натуральний камінь білий кварц круглого ограновування, не переживайте, Ми В...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральні жовті імперіал топази пара 5.9мм (круг) Пара купити в Україні Код товару: Е21824 Розмір каменю: 5.8*3.8мм, 5.95*4мм Колір: золотисто-бежевий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Малахіт овал пара кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код то...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабрад...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон, фантазійна |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика: Код товару: Е17211 Вага: 29.7Ct Розмір каміння: 32*20*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість: ...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 32*20мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е18092 Розмір каменя: 19.5x19x15mm Огранування: без огранки Колір: на сонці золотаво-жовтий, в затінку світло- жовтий Чистота...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 19.5*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний зелений Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр): ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15992 Розмір каменів: 30Х23Х18mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 30*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |









































