Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 10)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Тібетську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15099 Розмір каменів: 11Х10Х7mm. Огранювання: немає Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 7.5-8 За бажанням покупця можна зробити сертифікат на камінь (вартість 1000грн робит...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин гранат 10.2* 9.2мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартин гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21735 Вага: 59.6 карат Розмір каменів: 34.5X30.6 X 5.3mm. Огранювання: кабошон Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 ....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 34*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений кіаніт купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний ...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 40*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 57*12мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Код товару: Е21778 Вага: 55.7Ct Розмір: 39.2*26.3*6.6мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 39*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит спектроліт купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити доро...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 39*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е17236 Розмір: 42.2Х25.8Х6mm. Огранка: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems Вы имеете воз...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 42*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21797 Вага: 51.1Ct Розмір: 27.8*15.8*5.3мм Огранка: кабошон плаский (слайс) Походження: Індонезія Яшма малігано - це рідкісний вид яшми, який видобувається в Індонезії. Вона відома своїми уні...
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21917 Розмір каменя: 25x18х16mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, круг |

Пара зелених агатів круг на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е21057 Размер камней: 9.75*9.75х5.7мм Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение ка...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































