Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 25)

Натуральний імперіал топаз 10*7мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е2177 Розмір каменю: 10* 7.2* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS Похо...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | восьмикутних, фантазійна |

Код товару: Е14795 Розмір каменів: 15X 5мм Огранювання: багет Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 3.78Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 15*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний сапфір 8.6*6.8мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е14729 Розмір каменя: 9.2*9.2*5.9мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI1 (незначні включення і маленька точка-виїмка на камені з тильного боку, практично не видно, на фото відобразити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е18086 Розмір каменю: 11*9*4.8мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21031 Розмір каменя: 9.7*9.6*5.3мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: SI (невеликі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е18085 Розмір каменю: 10.9*8.9*4.9мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: VS-2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12*8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1140 Размер камней: 10.4 X8.5 Х 3.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний сапфір 9.4*7.6мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 3.5 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, о...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.4*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1101 Размер камней: 7 X6 Х3.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15278 Розмір: 8*6*5мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.6мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14612 Розмір каменю: 9.9 * 9.9 * 5.2мм Колір блакитний Огранювання: кругла Чистота: VVS Обробка: не оброблений Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купить пару топазов в Украине. Топаз для сережек огранка груша. Цена указана за пару. Код товара: Е14252 Размер камней: 7.0 X 9.1 X 4.2 - 7.1 X 9.2 X 3.8 mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чисто...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 3.35 Карата розміром 9.9*7.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.9*7.8мм |
| Форма огранювання: | овал |


















































