Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 26)

Натуральний аметист з Болівії купити Україна Київ Код товару: Е21489 Розмір каменю: 11*8.9*5.75мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Тверд...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин з рідкісними включеннями рутилу 10.6*9.2мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.6*9.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.2Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.2*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22062 Розмір каменів: 10X10Х6.3мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Аквамарин кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин в Украине мож...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 11*8.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11.5*9мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21962 Вага: 3.1 Карати Розмір: 10.3х8.1х4.7мм Огранка: овал кабошон (трохи не рівний знизу, через це ціна знижена) Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Т...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15279 Розмір: 10*7*5мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин пара 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14043 Размер камней: 7Х7Х4.8- 7х7х4.4mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний оранжевий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15961 Розмір каменя: 12.5*7.2mm. Огранка: кушон Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 12.5*7.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний аметист з Болівії 10*8мм купити Україна Київ Код товару: Е21048 Вага: 3.05 Карат Розмір каменю: 10.1*8*5.4мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний сапфір 8.3мм кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою понад 3 Карати привезений з Таїланду. Камінь насиченого синьо-блакитного кольору з присутністю легкої ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1097 Размер камней: 7.4 X6.3 Х3.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Небольшие темные включения (на фото засвечив...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір 6мм круг кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь зелений сапфір вагою майже 2 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |


















































