Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 24)

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний чорний онікс 11*9мм купить в Украине Код товара: Е21837 Размер камней: 11.2*9.1*5.3mm. Огранка: октанон Цвет: как на фото Чистота: opaque Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Т...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень топаз огранка октагон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме прямоугольника, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21053 Вага: 3 Карати Розмір: 10х8х5мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великі натуральні аметистт пара. Гідні камені для інвестицій та розкішних сережок! Код товару: Е21258 Розмір каменю: 19.6*15.8*9.4мм, 19.2*15.2*11.1мм Колір фіолетовий (з рожевим відтінком на сонці) ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний жовтий топаз 25.5*15мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е15674 Розмір каменю: 25.5* 15* 8.6мм Колір: світло-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чистота: SI Обробк...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 25*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е21028 Розмір: 10.3х10.3х5.3mm. Огранка: трилліон Колір: блакитний Чистота: SІ (невеликі видимі включення) Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Код товара: Е11111 Размер камней: 9 X7 Х4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний сапфір 9.7*7.2мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранова...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |


















































