Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 20)

Код товару: Е17104 Розмір каменя: 27*21*17мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 27*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чисті Аквамарини Преміум якості пара 9.4мм ашер купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості &nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, октагон |

Код товара: Е1098 Размер камней: 14 X10 Х4.1 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Сзади (с тыльной стороны) природная выемка Тв...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний жовтий імперіал топаз 11мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15603 Розмір каменю: 11*10.8* 8.0мм Колір: жовто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: HEATED Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | серце |

Аквамарин нежного голубого цвета огранка овальная купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13.7*11.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21541 Розмір каменю: 11.1*7.6мм, 11.3*7.6мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*7.6мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е17043 Розмір каменю: 15.7*12.4*7мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15.7*12.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14714 Розмір каменя: 12.8*9.1*5.7мм Колір: синій (фото при вечірньому і денному освітленні) Огранювання: кабошон Чистота: SI1 (неве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.8*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Комплект розкішних натуральних Топазів в огранці кушон 8мм ☑️Вага: 7.27 Карат ☑️Розмір: 8.0-8.1*8.0-8.1*4.6-4.8мм ☑️Огранка: кушон ☑️Бразилія Весь асортимент натуральних топазів знаходиться...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 7.26 Карата розміром 12.24* 9.5мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21301 Розмір каменів: 13X13Х7мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15120 Розмір каменя: 12.8*9.45*6.06mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленуватим...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 12.8*9.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Лондон топаз 14*10.5мм (овал) - Відео Код товару: Е15044 Розмір каменів: 13.94*10.47*6.52мм Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження камені...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11256 Размер камней: 11X 7.5Х 5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний жовтий (винний) топаз 27*23мм (без огранки) купити в Україні Код товару: Е22150 Вага: 66Ct Розмір каменю: 27*23*16мм Колір: персиково-жовтий Огранювання: кристал без огранки Чи...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 27*23мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21480 Розмір каменів: 13.1X13Х6мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |


















































