Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 21)

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21250 Розмір каменю: 16*11.7*6.6мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21052 Вага: 6.35 Карат Розмір каменів: 10х8мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21230 Розмір: 10.9*7.5*5.8мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.9*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Лондон топаз 12.2*11.8мм (груша) - Відео Код товару: Е15048 Розмір каменів: 12.2*11.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Походження каменів: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*11.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 16.5*7.8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара аметистів 10мм огранка серце Код товару: Е15855 Розмір каменю: 10мм Колір фіолетовий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15630 Розмір каменю: 13.8*9.7*7.3мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8*9.7мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е21213 Розмір каменю: 13.9*8.5мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*8.5мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 10.5*8.3мм купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21862 Розмір каменів: 10.5x 8.3x 5.4мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21955 Вага: 5.6 Карат Розмір каменів: 10.3х8.2х4.4мм, 10*7.9*4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 &nbs...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин груша кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е21413 Розміо: 13Х10.2Х6.5мм Огранка: кабошон Колір: зелено-блакитний Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED ПоходженняСанта-...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зелений, голубой |
| Розмір каменя: | 13*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21240 Розмір каменів: 11.2X11.2Х7.2мм Огранювання: подушка (кушон) Чистота: VVS (є невеличка подряпинка, позначена на фото- гортай, вона не видима на око, лише при використанні оптичного з...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | квадрат, подушка, кушон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е22084 Розмір каменю: 12.3*10.3*7.5мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15297 Розмір каменя: 10*10*7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |


















































