Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 27)

Натуральні жовті імперіал топази пара 5.9мм (круг) Пара купити в Україні Код товару: Е21824 Розмір каменю: 5.8*3.8мм, 5.95*4мм Колір: золотисто-бежевий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження:...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15444 Розмір каменю: 26*17*10мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бол...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! (Фото при різному освітленні) Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNH...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*17мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 234Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 48*29мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21801 Вага: 21Ct Розмір каменя: 26*9.7*7.6мм Колір: блакитний Огранування: немає Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 26*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 18.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 37.4*12.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 37*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19.7*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный крупный синий сапфир кабошон з Сертифікатом купить в Украине Характеристика: Код товара: Е14437 Размер камней: 18X16.8Х 6.1mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEAT...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 18*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15751 Розмір каменю: 18*15*11мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 18*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15277 Розмір: 8*5*4mm (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-жовтий...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Характеристика: Код товара: Е17029 Розмір каменя: 10.2*8.9*5.2mm. Огранюван...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.95 Карата розміром 9.8 * 7.9мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.8*7.9мм |
| Форма огранювання: | овал |


















































