Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 28)

Натуральний камінь Зелений топаз купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Rainfores...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е12097 Размер камней: 9*7mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | мультиколор |

Пара Зелених топазів 7мм круг купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Ra...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні Лондон Топази пара 8*6мм овал Код товару: Е21636 Розмір каменя: 8.05*5.9*3.92мм, 8.1*6.1*3.8мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1117 Размер камней: 8.1 x 6.9 x 4.8 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.5мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 3 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.5мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.7*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 12.8*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.8*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21977 Вага: 2.85Карати Розмір: 10.1х8.1х4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е12361 Размер камней 9 X 6Х4мм Огранка: овал кабошон Цвет: BLUISH PURPLE Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е14062 Размер камней: 9.2х6.8х4.6mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 Натуральный танзанит купить в ...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист з Нігерії купити Україна Київ Код товару: Е18076 Розмір каменю: 10*8*5.8мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердіст...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист 10мм квітка купити в Україні Код товару: Е14832 Розмір каменя: 10.2*8.8мм Огранування: квітка Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Урагвай Тверді...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазійна, квітка |

Натуральний синій сапфір 2.77 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22141 Розмір каменів: 8.8* 7* 4.7mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений синій...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.8*7мм, 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.5*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.76 Карата розміром 10.6 * 7.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.6*7.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

















































