Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 54)

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель титанічно - синя, антична огранювання. Код товару: Е14578 Розмір каменів: 6.2*6.2*4.0mm. Огранювання:кругла Чистота: VS О...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1037 Вес:1.1Ct Размер:8.48 x 8.28 x 4.88 MM Огранка: капля Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.5*8.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Смарагд огранки круг вагою 1.1Ct і розміром 6.45мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5.9мм октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15903 Розмір каміння: 5.9X5.8Х4.3мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 Обр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Зелений поліхромний турмалін купити в Україні Артикул: Е21389 Розмір каміння: 5.9X 5.8Х 3.7мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.1*4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Смарагд огранювання кабошон вагою 1.19Ct і розміром 6.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбія, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морф...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний жовтий сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15772 Розмір каменя: 7.2*5 мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень Аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин&nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений поліхромний турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е18010 Розмір каміння: 7.5X 4.97Х 3.68мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.9*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21390 Розмір каменя: 5.04*2.96мм, 5.06*3.23 Колір: світо-блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 Сертифікат в комплекті &nbs...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-зелений поліхромний сапфір 7.5*4.9мм багет з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15889 Розмір каменя: 7.49*4.87*2.65мм. Огранка: багет ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 7.5*4.9мм |
| Форма огранювання: | багет |

Рожева Шпінель октагон кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15446 Розмір каменів: 7*5*3.6мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Колір: Sweet Pink Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Рожева Шпінель октагон кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21226 Розмір каменів: 6.98*4.98мм Огранювання: подушка Чистота: VVS Колір: Sweet purple Pink Обробка: U...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | кушон |

Код товара: Е133017 Размер камней: 8.5X 6.5Х3.8мм Огранка: овал Чистота: I Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный эфиопский опал 1.15Ct купить в Украине Код товара: Е1013 Вес:1.15Ct Размер:10.12 x 7.55 x 4.49 mm Огранка: капля Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7.5мм |
| Форма огранювання: | груша |











































