Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 55)

Камень Дравит (оранжевый турмалин) -пара 4*5мм: цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин&nbs...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 8.8*6.5мм купити в Україні овал Артикул: Е14976 Розмір каміння: 8.4X 6.1Х3.0мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 8.4*6.1м |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний смарагд огранка серце вагою 1.14Ct і розміром 6.94мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.94мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15066 Розмір каміння: 6.3 X 6.3мм Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15066 Розмір каміння: 6.3 X 6.3мм Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21900 Розмір каменю: 6*6*4.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Тве...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 1.12Ct (1.12 Карата) і розміром 8*6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е1032 Вес:1.12Ct Размер:10 x 7 x 3.7 Mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні овал Артикул: Е14925 Розмір каміння: 8.3X 6.2Х 3.2мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Мадагаскар Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.3*6.2мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) 6.5мм купити в Україні Код товара: Е15160 Размер камней: 6.5X6.5Х4.8мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е14581 Розмір каменів: 6.9*5.6*3.6mm. Огранювання: овальне Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: М'янма Твердість:...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бузковий |
| Розмір каменя: | 6.9*5.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21989 Розмір каменю: 5.97*5.97*4мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бр...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Смарагд з Сертифікатом огранки круг вагою 1.09Ct і розміром 6.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 1.09Ct і розміром 6.4мм в зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь червоний турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14586 Розмір каміння: 7.2X5.8Х3.5мм Огранювання: овал Чистота: VS2 (невеликі мікротріщинки, що виходять на поверхню) О...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14999 Розмір каміння: 6.7X5.1Х4.3мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |












































