Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 9)

Зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*4.8мм груша з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15886 Розмір каменя: 6.0*4.8*2.78мм. Огранка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синій сапфір 7.95*3.57мм маркіз купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15533 Розмір каменя: 7.95*3.57мм. Огранка: маркіз Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*3.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Жовто-зелений не грітий натуральний сапфір 5.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15431 Розмір каменя: 5.22*5.18*2.58mm. Огранка: кругла Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15638 Розмір каменя: 4.4*4.3мм. Огранка: квадрат октагон ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Дорогоцінний камінь трикольоровий турмалін без огранки купити в Україні Код товара: Е21598 Размер камней: 5.19X4.69Х2.9мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 7.03*3.5мм маркіз купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15327 Розмір каменя: 7.03*3.5*2.7мм. Огранка: маркіз Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*3.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15820 Розмір каменя: 5*4*2.8мм. Огранка: овал Колір: синьо-бл...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.5мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21350 Розмір каменя: 4.58*4.58*2.98мм. Огранка: кругла Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Купити дорогоцінний камінь опал 5.9мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання кабошон з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е21030 Розмір каменя: 5.9X ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Рідкісний Colour Change коричнево-фіолетовий сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21921 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (коричнево-фіолетово-рожевий)/рожево-малинови...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 5.1мм, 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.5*4.7мммм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15900 Розмір каменя: 5.5*4.7*2.5мм. Огранка: груша Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5*4.7мммм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Синьо-блакитний Цейлонський сапфір 5.8*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17044 Розмір каменя: 5.8*4.5*3мм. Огранка: груша Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Жовто-зелений не грітий натуральний сапфір 4.6мм круг купити в Україні Фото зроблені на сонячному світлі та при вечірньому освітленні. Камінь без тріщин. Смужки - це природні включення рутилу. Ха...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний райдужний Опал 7*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з Мексики...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелено-жовтий поліхромний сапфір 6*4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15873 Розмір каменя: 6*4мм. Огранка: октагон Колір: жовто-зелений ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Австралія |

Жовто-зелений поліхромний сапфір 5.14*3.33мм багет з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15405 Розмір каменя: 5.14*3.33*2.88мм. Огранка: багет Колір: жовтий&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 5.1*3.3мм |
| Форма огранювання: | багет |









































