Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 6)

Двокольоровий Кавуновий Турмалін октагон купити в Україні Характеристика: Код товара: Е15963 Размер камней: 11.32*...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 11.3*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 7.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15608 Розмір каменя: 7.3*4.7мм. Огранка: круг Колір: синьо-жо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Купити натуральний флюорит: ціна, фото Код товару: Е21729 Розмір каменя: 25х12.5х6.7мм Огранка: овал з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*12.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Відео та фото зроблено при різному освітленні У камені немає включень, він настільки чистий, що крізь нього видно рельєф шкіри! Блакитним відтінком відби...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 16*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 20*18мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Рідкісний чорно-блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21322 Розмір каменів: 15х12 х7.3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21682 Розмір каменя: 25.5х13х4.5mm Огранка: овал кабошон Колір: зелений мультиколор Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 25*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Пара натуральних Аметринів 14*10мм: ціна, фото, купити Україна Київ Характеристика: Код товару: Е21026 Розмір каменя: 14.2*9*7.7мм, 14.1*9.7*6.8мм Огранка: овал Колір: рожево-лавандово-...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит Спектроліт 20*14мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит Спектроліт овал з огранкою, не переживайте, Ми Вам допоможем...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, мкльтиколор |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 18.4*11.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір Огранка груша 6.5*4.7мм Характеристика: Код товару: Е21364 Вага: 1.94 Карат Розмір каменя: 10.4*7*3.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-жовтий поліхромний (фото зроблені при різ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.4*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара Австралійських опалів 8.1* 6.2мм овал в Україні Код товару: Е15257 Розмір каменя: 8.1X 6.2Х 4.1мм Огранювання: овал Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |









































