Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 7)

Характеристика: Надзвичайно красивий поліхромний зелено-жовтий сапфір з неоновим світінням серце 8мм Код товару: Е15954 Розмір каменів: 8*7мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Характеристика: Надзвичайно красивий поліхромний синьо-зелено-жовтий Австралійський сапфір серце 6.8мм Код товару: Е15867 Розмір каменів: 6.8*6.7*4мм Огранювання: серце К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Код товара: Е1026 Вес:1.30 Ct Размер:10.37 X 7.97 X 3.98 mm Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.4*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Двухцветный Арбузный Турмалин октагон купить в Украине с Сертификатом Характеристика: Код товара: Е15962 Размер камня: 10.8*5...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор, рожевий |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 13.4 * 6.2мм маркіз кабошон в Україні Натуральний білий райдужний опал огранювання маркіз кабошон. Код товару: Е15236 Розмір каменя: 13.4X 6.2Х 3.9мм Огранювання: марк...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 13.4*6.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, маркіз |
| Країна: | Австралія |

Код товару: Е140562 Розмір каміння: 10х7х4.5mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Зелений поліхромний турмалін купити в Україні Артикул: Е21389 Розмір каміння: 5.9X 5.8Х 3.7мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Жовто-зелений поліхромний сапфір 7.5*4.9мм багет з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15889 Розмір каменя: 7.49*4.87*2.65мм. Огранка: багет ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 7.5*4.9мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е140565 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140561 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140563 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21770 Розмір: 10X4мм Огранка: багет Чистота: VS (ніяких тріщин, сколів немає. Поверхня кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*4мм |
| Форма огранювання: | багет |

Код товару: Е140564 Розмір каміння: 10х7х4.2mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий, білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Ексклюзивний камінь! Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14981 Розмір каміння: 7.5X5.4мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 7.5*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь блакитно-зелений турмалін октагон купити в Україні Код товару: Е15586 Розмір каменів: 11.3Х3.2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара зелених поліхромних сапфірів 5.2*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15824 Розмір каменя: 5.3*4мм; 5.2*4мм. Огранка: груша Колір: зелений Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |









































