Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 5)

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*16.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | багет, кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 17*17мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний геліотроп (кровавий камінь) пара купити Україна, Київ Код товару: Е22177 26.6Ct/пара Розмір каменя: 19.5*13.3*4.9mm Огранка: кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHE...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 19.5*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18119 Вага: 51.3Ct Розмір: 22.8*14.7*4.4мм, 22.7*14.6*4.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 22.8*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Характеристика: Код товару: Е15275 Розмір каменя: 21*10*9mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 23.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27.4*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний рожевий лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити до...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, рожевий |
| Розмір каменя: | 22*13.7мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Характеристика: Код товару: Е15183 Розмір каменя: 16*12 *7mm. Огранка: немає Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний великий Ефіопський опал 11.7* 8.5.7мм овал кабошон в Україні Фото зроблено при різному освітленні Код товару: Е18115 Розмір каменя: 11.7X 8.7Х5мм Огранювання: овал кабошон Чистота: TRANSL...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 11.7*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товару: Е1044 Вага:2.2 Cts Розмір:14.2 x 8.19 x 4.8MM Огранка: груша Колір: мультиколор Походження: Ефіопія .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |









































