Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 10)

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.05*4.57мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15342 Розмір каменя: 6.05*4.57*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21551 Розмір каміння: 6.72X3.39Х2.54мм Вага: 0.49Ct Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.5мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21752 Вага: 0.49ct Розмір каменя: 4.54*4.42*2.75мм...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний поліхромний зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22006 Розмір каміння: 6.5*4.4*2.4мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | поліхромний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*4.4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |

Рідкісний Colour Change сапфір (змінює колір в ультрафіолеті) Характеристика: Код товару: Е21920 Камінь: сапфір Колір: поліхромний (фіолетово-рожево-синій)/рожево-малиновий в ультрафіолеті...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15960 Розмір каміння: 5.17X4.1Х2.34мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21768 Розмір каменя: 5.19*4.02*2.53мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний з зелени...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17127 Розмір каміння: 4.55*4.42*2.88мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.2*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15822 Розмір каменя: 5.2*4.1*2.4мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.62мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15325 Розмір каменя: 4.62*4.62*2.81мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21299 Розмір каміння: 4.28*3.89*2.95мм Огранювання: багет Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 4.3*3.9мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.6мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21751 Вага: 0.42ct Розмір каменя: 4.6*4.49*2.5мм. ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.62мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21739 Вага: 0.41ct Розмір каменя: 4.62*4.54*2.3мм. Огранка: кр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.62мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.95мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21858 Розмір каменя: 3.95*3.91*2.8мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.95мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.9*3.9мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15377 Розмір каменя: 3.9*3.9*2.4мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |









































