Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 13)

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21015 Розмір каменя: 30х21 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 13.5*7.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний флюорит октагон 21*15мм купити Україна, Київ Код товару: Е18012 Розмір каменя: 20.87х15.35х11.04мм Огранка: октагон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження: Бра...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Купити натуральний агат в Киеве Характеристика Код товару: Е21874 Розмір: 34Х31Х4.9mm. Огранка: кабошон Колір: сірий мультиколор Чистота: Opaque UNHEATED Походження: Ботсвана Тверді...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 34*31мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, жовтий |
| Розмір каменя: | 24мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е17078 Розмір каменя: 33х22 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 33*22мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15384 Розмір каміння: 12.6X 7.55Х 4.68мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий&nbs...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 12.6*7.55мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Аметрин з Рутилом круг 9.7мм Характеристика: Код товару: Е21054 Розмір каменя: 9.7*9.7*6.2мм. Огранка: круг Колір: рожево-лавандово-жовтий Чистота: VS1 з рутиловими вкюченнями Обробка...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е15...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.1*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 26.6*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.5*18.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е14...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 26*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































