Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Різнокольорове каміння
Натуральне різнокольорове дорогоцінне каміння: ціна, фото, купити (text_page 17)

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15964 Розмір каміння: 6.58X3.61Х2.66мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.6*3.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15821 Розмір каменя: 5*4*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитни...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний рожевий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17232 Розмір каміння: 3.95мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17145 Розмір каміння: 3.97мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е16004 Розмір: 4.5*3.5mm, 0.3ct. Колір: синьо-зелений Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED (без впливу людини) Походження каміння: Ав...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |


































