Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 78)

Код товара: Е130016 Вес: 6.52Ct Размер : 1.0 X 0.8 mm. Огранка: круглая Цвет: синий Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 1мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1270 Вес: 0.8Ct Размер : 1.2х 1.0 mm. Огранка: круглая Цвет: синий Чистота: VS – SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 1.2мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 15*11мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15*11мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14041 Размер камней: 12Х10Х6mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист з Болівії 13.8*8.7мм купити Україна Київ Код товару: Е18004 Розмір каменю: 13.8*8.7*6.7мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14011 Размер камней: 16 x 8 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Цена указана за пару. Код товара: Е14051 Размер камней: 10.2х8х5mm. Огранка: груша (пара) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний імперіал топаз 10.15мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е15590 Розмір каменю: 10.15* 10.14* 6.78мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий, коричневий, жовтий |
| Розмір каменя: | 10.15мм |
| Форма огранювання: | кушон, квадрат |

Код товару: Е15545 Розмір каменя: 12.6*8.23*5.77мм Колір: аквамариновий блакитний Огранування: багет Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.6*8.2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е18108 Розмір: 9.7*6.3*5.6мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень ЗЕЛЕНЫЙ АМЕТИСТ Купить натуральный зеленый аметист в Украине. Зеленый аметист -относительно редкий, красивый камень, сейчас стал очень популярен. Празиолит&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*13мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*7мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин&nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |


























.jpg)






















