Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 74)

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15879 Розмір каменю: 15.9*11*9.5мм Колір фіолетовий з ефекто...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1133 Размер камней: 14.2 X11.7 Х 5.7 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на ото Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний імперіал топаз 13.8*12.8мм (серце) купити в Україні Код товару: Е15046 Розмір каменю: 13.8 *12.8* 7.4мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13.8*12.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Колекційний аметист 9.35Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15862 Розмір каменів: 12.94*12.8*7.97mm. Огранювання: октагон Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний онікс кабошон купить в Украине Код товара: Е21019 Размер камней: 47X35X5.5mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 47*35мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний імперіал топаз 13*11мм (овал) купити в Україні Код товару: Е15861 Розмір каменю: 12.8* 11 * 7.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 13*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1108 Размер камней: 11 X8.5 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Код товару: Е14739 Розмір каменя: 9*11мм Колір: світло блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14040 Размер камней: 12Х12Х8mm. Огранка: круглая Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Пара аметистів 10мм кушон (подушка) Код товару: Е18025 Розмір каменю: 10.3*10.3*6.8мм, 10.2*10.2*6.4мм Колір фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товару: Е15639 Розмір каменя: 12*10*6.8мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е40004 Размер камней: 9.3 X 10.5 X 7.3 mm. Огранка: овал кабошон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товару: Е15395 Вага: 8.17Ct Розмір : 14X 10 X 8 mm. Огранування: кушон (подушка з чеканкою) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Бр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |

Ціна вказана за пару Код товару: Е14927 Розмір каменів: 10Х8Х5mm. Огранювання: Октагон Колір блакитний Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний онікс кабошон купить в Украине Код товара: Е21018 Размер камней: 45X35X4.5mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 45*35мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
















































