Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 80)

Код товара: Е14021 Размер камней: 10 x 9 x 7 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 10*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14088 Размер камя: 8.4*10.2*5.1мм Цвет: синий Огранка: кабошон Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13132 Размер камней: 15Х7Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 13.6*10.9мм купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Камінь з історією" або "Камінь з душею" Купити натуральний аквамарин овальної огранки...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.6*10.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень сапфир кабошон купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир кабошон&...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21393 Розмір каменю: 14*10*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Аквамарин 4.5 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15054 Розмір каменя: 11.8Х9.3Х6.0mm. Огранування: кабошон овал Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистот...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необработанный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин без огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный каме...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синій сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15092 Розмір: 10*8*4mm. Огранування: без огранки Колір: синій Чистота: SI Походження: Мозамбік Твердість: 9 За бажанням ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14089 Размер камя: 9*11*6мм Цвет: голубой Огранка: кабошон Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*11мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень необработанный аквамарин купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аквамарин ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 14*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11.2*9.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14057 Размер камней: 11.8х9х5.8mm. Огранка: овал Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14023 Размер камней: 9 x 8.9 x 5.9 mm Огранка: принцесса (квадрат) Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.25Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому м...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 15*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зірчастий сапфір купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14987 Розмір каменів: 9.7 x 8.0 x 4.0мм Огранювання: овал (кабошон) Колір чорний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 9.7*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

















































