Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для водолея
Для водолея (text_page 76)

Драгоценный камень необработанный аметист с сертификатом купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметис...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 32*24мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 61.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натурал...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 26*22мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень необработанный аметист купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный аметист без огранки р...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 16*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15537 Розмір каменя: 14.98*10*6.88мм Колір: блакитний Огранування: груша Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1138 Размер камней: 11.6 X9.3 Х 7.1 mm. Огранка: капля (груша) кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е14086 Размер камя: 11.1*13.3*7.0мм Цвет: фиолетовый Огранка: кабошон Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15101 Розмір: 12*7*7mm. Огранування: без огранки Колір: синьо-жовто-зелений Чистота: SI Походження: Мадагаскар Твердіст...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-жовтий |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень топаз с сертификатом купить в Украине Код товара: Е14039 Размер камней: 15Х10.0Х6.2mm. Огранка: груша (капля) Цвет: голубой Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразил...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 15*10мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е10861 Размер камней: 11,1X11.2X 7,2 mm Огранка: круглая (кабошон) Цвет: ФИОЛЕТОВЫЙ Чистота: SІ Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Чистий Аквамарин для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аквам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний імперіал топаз 11.2мм (круг) купити в Україні Код товару: Е14737 Розмір каменю: 11.2 * 11.2 * 7.2мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: HEATED Поход...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 11.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е14012 Размер камней: 15 x 9 x 8 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21251 Розмір каменю: 13.6*10.3*8.2мм Колір поліхромний фіолетовий з різними відтінками, що змінюються при різному куту світла Огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.6*10.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13127 Размер камней: 21Х8Х6 mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 21*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14598 Розмір каменів: 12.4X 8.1мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |

Код товару: Е14597 Розмір каменів: 11.4X 7мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |
















































